Viena didžiausių greitųjų siuntų tarnybų Baltijos šalyse „Venipak“ pristato naują paslaugą – patogų siuntų siuntimą be jokių sutarčių! Be to, nauja paslauga naudotis ypač patogu – tereikia suvesti siuntos duomenis ir elektroniniu būdu apmokėti sąskaitą, o mūsų kurjeriai pasirūpins saugiu ir greitu siuntos pristatymu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Bendrovės grupės vadovas Andrius Balandis teigia, kad paslauga leis daug paprasčiau siuntas siųsti tai rečiau darantiems žmonėms.

„Mūsų naujos paslaugos unikalumas yra paprastume – nereikia pasirašyti jokių sutarčių. Siųsti siuntą bus taip pat paprasta, kaip ir pirkti internetu – tereikės elektroninės bankininkystės pagalba apmokėti automatiškai sugeneruotą sąskaitą ir siunta jau bus pakeliui pas adresatą“, – pasakojo „Venipak“ atstovas.

„Venipak Fast“ paslauga bus galima naudotis ir išmaniuoju telefonu. Anot bendrovės atstovo, tai leis greičiau ir efektyviau valdyti siuntas.

„Atostogaujant ar būnant išvykus, visuomet galėsite patogiai siųsti siuntas“, – sakė „Venipak“ atstovas.

„Venipak Fast“ paslauga besinaudojantys žmonės galės realiu laiku matyti, kur yra siunta. Tai ypač patogu tiems, kam reikalingas tikslumas pristatant siuntas.

Paslaugos kainą paskaičiuoja speciali „Venipak FAST“ skaičiuoklė, kuri pagal siuntos svorį bei matmenis automatiškai apskaičiuoja siuntimo kainą.

Su „Venipak FAST“ siunčiamas siuntas galėsite atsiimti „Venipak Pick up“ punktuose, kurie yra visoje Lietuvoje, arba siuntą kurjeris pristatys Jums tiesiai į namus.