Viena didžiausių greitųjų siuntų tarnybų Baltijos šalyse „Venipak“ kartu su partneriais visoje Lietuvoje pristato naują paslaugą – „Venipak Pick up“, kuri leidžia siųsti ir atsiimti siuntas Jums patogioje vietoje visoje Lietuvoje!

Bendrovės atstovai sako, kad tradicinė paslauga „nuo durų prie durų“ ir toliau išliks populiariausiu prekių pristatymo būdu, tačiau daliai žmonių siųsti ir atsiimti siuntinius patogiau būnant ne namuose.

„Žmonės darosi vis mobilesni, todėl ir mes stengiamės prisitaikyti prie jų poreikių. Užsisakę knygą galbūt norėsite atsiimti keliaudami į namus ar į darbą. Matome tendencijas, kad tokie lokalūs taškai susilaukia vis daugiau klientų.  Manome, kad šią naujovę įvertins mūsų klientai“, – sakė  Venipak grupės vadovas Andrius Balandis.

„Venipak Pick up“ punktus galima rasti daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių, o jie veiks žmonėms patogiose vietose – prekybos centruose AIBĖ ir ELEKTROMARKT, EUROKOS ir BIKUVOS parduotuvėse ir kitose lankomiausiose vietose.

„Siuntų pristatymo ir atsiėmimo taškuose dirba kvalifikuoti specialistai, kurie Jums padės siunčiant ar atsiimant siuntą. Kitas svarbus dalykas – „pick up“ taškai veiks ilgiau, nei iki 17 ar 18 valandos, todėl jais galėsite naudotis ir po darbo“, – pasakojo „Venipak“ atstovas.

„Venipak“ atstovas pabrėžia, kad nauja paslauga taip pat leis nukreipti siuntą į norima „pick up“ tašką, jeigu klientas negalės siuntos priimti namuose sutartu laiku. „Dažnai pasitaiko atvejų, kai kurjeris atvykęs į vietą nieko neranda namuose. Taip klientas laiku negauna savo prekės, tokių situacijų norime išvengti.  Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Jeigu klientas turi kažkur skubėti ir žino, kad siuntos negalės priimti ar išsiųsti sutartu laiku – žmogus galės tiesiog siuntą nukreipti į jam patogų „pick up“ tašką bet kur Lietuvoje ir ten atsiimti jam patogiu laiku“, – sakė „Venipak“ atstovas.

Lietuvoje jau veikia 101 “Venipak Pick up” punktas, Latvijoje  – 29, Estijoje – 6. 2017 metais planuojama atidaryti dar 100 “Venipak Pick up” punktų Baltijos šalyse.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į jus aptarnaujantį Venipak vadybininką.