Viena didžiausių greitųjų siuntų tarnybų Baltijos šalyse „Venipak“ kartu su partneriais visoje Lietuvoje pristato naują paslaugą – „Venipak Pick up“, kuri leis siųsti ir atsiimti siuntas Jums patogioje vietoje visoje Lietuvoje!

Bendrovės atstovai sako, kad tradicinė paslauga „nuo durų prie durų“ ir toliau išliks populiariausiu prekių pristatymo būdu, tačiau daliai žmonių siųsti ir atsiimti siuntinius patogiau būnant ne namuose.

„Žmonės darosi vis mobilesni, todėl ir mes stengiamės prisitaikyti prie jų poreikių. Užsisakę knygą galbūt norėsite atsiimti keliaudami į namus ar į darbą. Matome tendencijas, kad tokie lokalūs taškai susilaukia vis daugiau klientų.  Manome, kad šią naujovę įvertins mūsų klientai“, – sakė  Venipak grupės vadovas Andrius Balandis.

„Venipak Pick up“ punktus galima bus rasti daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių, o jie veiks žmonėms patogiose vietose – prekybos centruose AIBĖ ir ELEKTROMARKT, mažesnėse parduotuvėse ir kitose lankomiausiose vietose.

„Siuntų pristatymo ir atsiėmimo taškuose dirba kvalifikuoti specialistai, kurie Jums padės siunčiant ar atsiimant siuntą. Kitas svarbus dalykas – „pick up“ taškai veiks ilgiau, nei iki 17 ar 18 valandos, todėl jais galėsite naudotis ir po darbo“, – pasakojo „Venipak“ atstovas.

„Venipak“ atstovas pabrėžia, kad nauja paslauga taip pat leis nukreipti siuntą į norima „pick up“ tašką, jeigu klientas negalės siuntos priimti namuose sutartu laiku.

„Dažnai pasitaiko atvejų, kai kurjeris atvykęs į vietą nieko neranda namuose. Taip klientas laiku negauna savo prekės, tokių situacijų norime išvengti.  Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Jeigu klientas turi kažkur skubėti ir žino, kad siuntos negalės priimti ar išsiųsti sutartu laiku – žmogus galės tiesiog siuntą nukreipti į jam patogų „pick up“ tašką bet kur Lietuvoje ir ten atsiimti jam patogiu laiku“, – žurnalistams sakė „Venipak“ atstovas.

„Venipak pick up“ paslauga veikia daugiau kaip 30 Lietuvos miestų.