Didžioji Britanija ir Europos Sąjunga pasiekė susitarimą – šalis bendriją paliko sausio 31 dieną

 

Kas toliau?

Svarbu žinoti, jog Jungtinei Karalystei išstojus iš Europos Sąjungos eksporto ir importo procesai su šia šalimi kol kas vyks ta pačia tvarka. Dėl tolimesnių prekybos santykių tarp JK ir ES šalių bus nuspręsta pereinamuoju derybų laikotarpiu, kuris tęsis iki 2020 gruodžio 31 d.

Tikėtina, kad susitarimo dėl naujų eksporto ir importo sąlygų nepasiekus laiku, tolimesnė prekyba su šia šalimi galimai vyks pagal Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) taisykles – įsigalios tokie patys reikalavimai, kaip ir prekėms ir trečiųjų šalių, įskaitant muitinės procedūrų įforminimą ir rinkliavas.

 

Kaip pasiruošti?

Esant neapibrėžtiems importo ir eksporto santykiams, bet kuriuo metu galime tikėtis pokyčių, todėl intensyviai stebėsime derybas ir nuolat informuosime savo klientus apie naujausius įvykius bei galimus pokyčius.

Mūsų kompetentinga komanda imsis visų būtinų priemonių, kurios padės Jums lengvai prisitaikyti prie naujų reikalavimų ir leis užtikrinti tokią pat saugią ir sklandžią siuntų kelionę iš/į Didžiąją Britaniją.

Jei turite klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis. Turėdami naujausią informaciją padėsime jums rasti geriausią sprendimą visose situacijose, susijusiose su būsimais pokyčiais.