Skubus pristatymas

Jūsų pageidavimu siuntas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Rygoje pristatysime kitą darbo dieną iki 10.00 valandos.

Jūsų pageidavimu siuntas beveik visuose Lietuvos rajonų centruose pristatysime kitą darbo dieną iki 12.00 valandos.

Jūsų pageidavimu siuntas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje pristatysime šeštadienį.

Lydimojo dokumento grąžinimas

Prie siuntos galite pridėti lydimąjį dokumentą (sąskaitą-faktūrą, perdavimo aktą), kurį kurjeris pateiks gavėjui pasirašyti ir kitą darbo dieną grąžins Jums.

Pristatymas į prekybos centrus

Siuntas pristatome į prekybos centrus ir centrinius jų sandėlius (Maxima, Rimi, Palink, Norfa, Senukai, DEPO ir kitus). Klientai mus renkasi dėl ilgametės patirties ir punktualumo.

P.O.D.

Suteiksime galimybę bet kada pasižiūrėti siuntos būseną, pristatymo laiką, gavėjo vardą, pavardę ir parašą (P.O.D. – angl. Proof of delivery). Paieška galima pagal Jūsų sąskaitos faktūros, perdavimo akto ar kitus numerius.

Taros grąžinimas

Pristačius prekes, Jūsų pageidavimu sekančią darbo dieną grąžinsime pageidaujamą tarą (termo krepšius ar dėžes, paletes ir kita).

Siuntų ataskaitos

Visų siųstų siuntų duomenys išsaugomi sistemoje, todėl Jums suteikiama galimybė stebėti ir analizuoti savo prekių srautus pagal miestus, gavėjus, svorį ar kitus parametrus. Ataskaitose einamuoju metu galite stebėti, už kokią sumą esate pasinaudoję Venipak paslaugomis, peržiūrėti Jums išrašytas sąskaitas.