Laiko zonos

Siuntas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Rygoje pristatysime gavėjo pasirinktais laiko intervalais:

8-14 val. 14-17 val. 18-22 val.
8 9 10 11 12 13 14 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Taip pat yra galimybė siuntas pristatyti šeštadieniais.

C.O.D. paslauga

Pristatydami siuntą suteiksime galimybę gavėjui atsiskaityti už Jūsų prekes grynais pinigais ir pinigus pervesime į Jūsų sąskaitą.

Lydimojo dokumento grąžinimas

Prie siuntos galite pridėti lydimąjį dokumentą (lizingo, kredito ar kitas sutartis), kurį kurjeris pateiks gavėjui pasirašyti ir kitą darbo dieną grąžins Jums.

Gavėjo identifikavimas

Pristatydami siuntą galime patikrinti gavėjo asmens tapatybės dokumentus arba esant poreikiui, padaryti dokumento fotografiją ir ją persiųsti siuntėjui arba naudotojui (finansines paslaugas teikiančiai įmonei).

Grąžinamų prekių supakavimas

Grąžinamas arba garantines  prekes galime supakuoti taip, kad jos pardavėjui grįžtų nepraradusios prekinės išvaizdos (rūbai, telefonai, kompiuteriai ir kita).

Krovos darbai

Sunkias ar negabarites siuntas (baltą buitinę techniką, čiužinius, baldus ir kita) pristatysime gavėjams su dviem darbuotojais, kad reikiamas prekes nuneštume ten, kur pageidauja Jūsų klientas.

P.O.D.

Suteiksime galimybę bet kada pasižiūrėti siuntos būseną, pristatymo laiką, gavėjo vardą, pavardę ir parašą (P.O.D. – angl. Proof of delivery). Paieška galima pagal Jūsų sąskaitos faktūros, lizingo sutarties ar kitų dokumentų numerius.

Siuntų ir COD ataskaitos

Visų siųstų siuntų duomenys išsaugomi sistemoje, todėl Jums suteikiama galimybė stebėti ir analizuoti savo prekių būsenas: pristatyta, peradresuota, grąžinama, bei priežastis. Ataskaitose einamuoju metu galite stebėti, už kokią sumą esate pasinaudoję Venipak paslaugomis, peržiūrėti surinktas COD sumas.

Venipak modulis e-parduotuvėms

Funkcijų aprašymas

  • Klientai gali naudotis VENIPAK kurjerių tarnybos paslaugomis visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
  • Modulis skirtas prekybininkams, kurių veikla orientuota į Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkas.
  • Prekybininkai sudarę VENIPAK elektroninių paslaugų teikimo sutartį, galės siųsti siuntinių duomenis į VENIPAK serverį ir atsispausdinti VENIPAK PDF siuntos lipduką iš Magento administravimo pulto.
  • Prekybininkai sudarę VENIPAK elektroninių paslaugų teikimo sutartį, galės siųsti siuntinių duomenis į VENIPAK serverį ir atsispausdinti VENIPAK PDF siuntos krovinių deklaraciją (kitaip vadinamą siuntos manifestu) iš Magento administravimo pulto.
  • Prekybininkai sudarę VENIPAK elektroninių paslaugų teikimo sutartį, galės iškviesti VENIPAK kurjerius siuntų paėmimui naudodamiesi Magento administravimo pultu.
  • Prekybininkai turės galimybę nustatyti skirtingas siuntimo kainas, maksimalius siuntinių svorio dydžius bei kainą nuo kurios siuntimas gali būti nemokamas, kiekvienai siuntimo šaliai atskirai.
  • Modulis taip pat suteikia galimybę kurti skirtingus tiekimo sandėlius iš kurių kurjeriai paima užsakymus.
Magento (v1.9.x) modulį galite parsisiųsti iš čia (dokumentacija).

Magento (v2.1.x; v2.2.x) modulį galite parsisiųsti iš čia.

Prestashop (v1.5.x) modulį galite parsisiųsti iš čia (dokumentacija).

Prestashop (v1.6.x; v1.7.x) modulį galite parsisiųsti iš čia arba čia.

Atsisiųskite Venipak logotipą

PNG formatu

PDF formatu

PNG E-prekybai

Sėkmingos e-parduotuvės veikimo vadovas

Jeigu esate čia, tuomet greičiausiai jau turite sukūrę savo prekės ženklą arba pardavinėjate tam tikras prekes ar paslaugas. Sekantis žingsnis – žinomumo didinimas. Planuojant bet kokius aktyvius rinkodarinius veiksmus, būtina atsižvelgti į keletą itin svarbių aspektų. Šie aspektai, nors ir atskirai, tačiau tinkamai sukomponuoti ir kompleksiškai suderinti, padės pasiekti išsikeltus tikslus.

Sėkmingos e-parduotuvės veikimo vadovas PDF formatu