Nuo šiol kompanija Venipak gali Jums pasiūlyti modernias kompleksinės logistikos paslaugas – nuo prekių priėmimo, jų sandėliavimo, skirstymo iki išsiuntimo ir pristatymo, bei kitų prekių judėjimo informacijos valdymo procesų.

Dėka naujų technologijų, 3PL sprendimai yra optimaliai integruoti ir pritaikyti prie kiekvieno kliento specifinių poreikių. Šios paslaugos yra sukurtos suteikti Jūsų įmonei ne tik įvairius privalumus, bet ir padėti visokeriopai augti ir, net esant sudėtingiausioms sąlygoms, nenuvilti.

3PL sprendimų privalumai:

  • PATALPŲ IŠLAIKYMAS Visi Jūsų sandėlių išlaikymo kaštai yra eliminuojami.
  • PERSONALO IŠLAIKYMAS Jums nebereikia sekretoriaus ar papildomo personalo prižiūrėti sandėlį ir logistikos procesus.
  • LANKSTUMAS Priklausomai nuo poreikių, sandėlio zonos ir darbo jėgos kaštai gali būti padidinami arba sumažinami, tokiu būdu išvengiant sezoninių svyravimų rinkoje.
  • EFEKTYVUMAS Dėl naujai įgyvendintų technologijų, sandėliavimo procesai yra automatizuoti, todėl klaidų ir nesklandumų tikimybė yra labai maža.
  • PAPILDOMAS LAIKAS Laikas, kurį skyrėte produktų priėmimui, apžiūrai, įvertinimui, dabar gali būti skirtas svarbesniems verslo reikalams.

Mūsų moderni infrastruktūra suteikia mums galimybę pasiūlyti Jums paslaugas už geriausias kainas, taip leidžiant Jums sutaupyti personalo ir logistikos išlaidas. Negana to, mūsų profesionali komanda – visada pasiruošusi Jums padėti.