2020 tikslas – dvigubai greitesnis nepriekaištingos būklės siuntos pristatymas

Kiekvieną kartą palydėdami senus metus svarstome, ką mums atneš naujieji, o dar svarbiau – ką dar galėsime pasiūlyti vis didesniam skaičiui mūsų įmone pasitikinčių klientų. Geriau už bet ką žinome, kaip svarbu, kad nepriekaištingos būklės siunta Jus pasiektų per trumpiausią įmanomą laiką,  todėl siekdami tapti lyderiaujančia siuntų tarnyba visame Baltijos regione, ypatingą dėmesį ir toliau ketiname skirti augantiems Jūsų poreikiams.

 

Dideli tikslai – didelės investicijos:
10 mln. Infrastruktūrai ir  naujausioms technologijoms

Nuolat gerindami infrastruktūrą, naudodami naujausias technologijas ir augindami darbuotojų motyvaciją per ateinančius penkerius metus planuojame investuoti daugiau kaip 10 milijonų eurų. Dar liepą Tartu atidarytas atnaujintas, dvigubai didesnis (beveik 1000 m2) siuntų rūšiavimo terminalas, leisiantis užtikrinti sklandų siuntų surinkimą nepaisant nuolat augančio siuntų skaičiaus. Rugsėjį Latvijoje duris atvėrė jau aštuntasis VENIPAK terminalas šalyje, kurio dėka ilgiausi darbuotojų maršrutai buvo sumažinti perpus, gerokai sutrumpinant pristatymo laiką ir gerinant paslaugų kokybę.

Našumą didinsime iki 10 000 pakuočių per valandą

Šiais metais Vilniuje pradėsime statyti didžiausią, išskirtinėmis technologinėmis naujovėmis pasižymėsiantį VENIPAK siuntų rūšiavimo terminalą, kuris taps vienu svarbiausių  žingsnių judant mūsų užsibrėžtų tikslų link. Išskirtinės technologinės naujovės 10 000 m2 ploto siuntų terminale leis išrūšiuoti iki 10 000 pakuočių per valandą, o tai ženkliai padidins darbo efektyvumą ir leis siuntas pristatyti greičiau ir lanksčiau nei bet kada anksčiau. Prie sklandesnio siuntų pristatymo prisidės ir sparti terminalų plėtra kaimyninėse šalyse – Latvijoje ir Estijoje.

 

Novatoriški IT sprendimai sklandžiam siuntos kelionės žemėlapiui

Džiaugdamiesi puikiais praeitų metų rezultatais ir planuodami naujus, nepamirštame, jog tik vieningas komandinis darbas leido mums atsidurti ten, kur esame dabar, todėl ketiname ir toliau gerinti kasdienes darbuotojų darbo sąlygas bei investuoti į naujoves, leisiančias padidinti darbo efektyvumą. Kaip ir praėjusiais metais, toliau tęsime automobilių parko atnaujinimą, investuosime į novatoriškus IT sprendimus, terminalų įrangą, naujas kurjerių aprangas, darbo priemones bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą.

 

Laužome stereotipus ir toliau sėkmingai diegiame SAME DAY DELIVERY paslaugą

Esame įsitikinę, jog nepatogius dalykus keisti – būtina, todėl visas pastangas dedame tam, kad kuo dažniau siunta lauktų jūsų, o ne jūs siuntos. Džiaugiamės, jog gerokai įsibėgėjusi VENIPAK PICK UP punktų plėtra suteikia galimybę siuntas norimu laiku atsiimti vis patogesnėse vietose, o dar visai neseniai startavusi SAME DAY DELIVERY (tos pačios dienos pristatymo) paslauga jau sulaukė didelio pripažinimo iš mūsų nuolat skubančių klientų. Žengdami koja kojon su rinkos tendencijomis, greitu laiku planuojame savo klientams pasiūlyti ir siuntų pristatymą į paštomatus.

Apie tai, kad mūsų pastangos ir inovatyvūs sprendimai nelieka nepastebėti, liudija, o kartu ir dar labiau stengtis skatina, jūsų vertinimas. Pastaraisiais metais bendrą VENIPAK klientų pasitenkinimą ir lojalumą fiksuojantis rodiklis NPS Lietuvoje siekė net 57 balus, vertinimo skalėje reiškiančius ypač didelį įmonės augimo potencialą. Ne daug nuo Lietuvos atsiliko ir Estija, įvertinta 45 balais, Latvija pasižymėjo aukštu 37 balu.

 

 

Daugiau krypčių – daugiau galimybių: nuo atstovybės Frankfurte iki Niujorko

Nuo to laiko, kai pristatydami pirmąsias siuntas klientams kartu pristatėme ir save – Lietuvos rinkoje naują siuntų tarnybą, VENIPAK pasikeitė neatpažįstamai. Visą dėmesį skirdami klientams ir augantiems jų poreikiams, šiandien esame ne tik Baltijos šalyse lyderiaujanti, bet ir globali kompanija, suteikianti galimybę mūsų klientams siuntas siųsti į visas pasaulio šalis.  Pastaraisiais metais stebėdami vis didėjančias siuntų apimtis į Vokietiją ir iš jos, dar visai neseniai pristatėme naują VENIPAK atstovybę Frankfurte, oficialiai simbolizuojančią mūsų veiklos Vokietijoje pradžią. Ne mažiau svarbiu įvykiu tapo ir naujosios įmonės atstovybių atidarymas Varšuvoje, Niujorke bei Honkonge, kur tikimės ne prastesnio darbų starto.

Tobulėti skatina ne tik išaugęs klientų skaičius

Kiekvienais metais analizuodami rezultatus pastebime, kaip stipriai vertinate tobulėjimą, todėl nekantraujame įgyvendinti naujas idėjas. Pastarieji metai mums buvo ypač sėkmingi – VENIPAK gabenamų siuntų skaičius 2019 metais išaugo net 14%, o stipriai išaugusį klientų skaičių atspindėjo daugiau nei 23% padidėjusios metinės grupės pajamos. Norime ne tik pasidžiaugti, bet ir padėkoti Jums, mieli Klientai, už pasitikėjimą, kurio dėka galime tobulėti greičiau nei bet kada anksčiau.

 

Jūsų VENIPAK.