Apie siuntų pristatymą

Venipak – kompanija, teikianti skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Europoje ir kitose šalyse.

 

Pasirinkimo Venipak savo verslo partneriu skubių siuntų paslaugų privalumai:


Jums nereikia turėti savo logistikos skyriaus ar vairuotojo, kuris vežiotų Jūsų prekes. Išvengsite tokių rūpesčių, kaip vairuotojo atostogos, ligos, automobilio priežiūra, įmoka už automobilį ir pan.


Jums nereikia prekių pristatymo grafiko, kurio Jūsų klientai būtų priversti taikytis. Naudojantis Venipak, prekės pristatomos pagal poreikį: Klientas šiandien pateikė Jums užsakymą, rytoj jau jis gaus prekes. Daugės Jūsų pardavimų.


Jūsų išlaidos logistikai priklauso nuo Jūsų aktyvių pardavimų arba Jūsų prekių sezoniškumo: jei Jūsų verslas auga, logistikai skiriamos išlaidos didėja, jei verslas mažėja, logistikai skiriamos lėšos taip pat sumažėja. Turint savo logistikos skyrių logistikai skiriamos išlaidos būtų stabilios.


Jei ankščiau negalėdavote tiksliai įvertinti, kiek Jums kainuoja nusiųsti prekes konkrečiam klientui, tai naudodamiesi Venipak on-line sistema, Jūs galėsite įvairiais pjūviais analizuoti savo logistikos išlaidas pagal klientus, miestus ir t. t.


Jums nereikia turėti vadybininkų, kurie važinėtų pas Jūsų klientus ir surinkinėtų pinigus už prekes. Tą funkciją gali atlikti ir kurjeris, užsakius C.O.D. paslaugą.


Jums nereikia turėti vadybininkų, kurie važinėtų pas Jūsų klientus ir paimtų iš jų sugedusią prekę. Tai gali atlikti kurjeris, sugedusią prekę kaip siuntą pristatydamas Jums.


Jums nebūtinas kliento parašas ant sąskaitos-faktūros, kad būtų įrodytas prekių įsigijimo faktas. Prekių pristatymo ir įsigijimo faktui įrodyti pakanka Venipak siuntos pristatymą įrodančio dokumento (P.O.D.).


Galite būti ramūs dėl automobilio avarijos, stichinės nelaimės ar vagystės metu padarytos žalos Jūsų prekėms ar vertybėms. Venipak siuntų draudimas padengia tokiais atvejais atsiradusią žalą.


Jei esate didelė kompanija ir per dieną išsiunčiate daug siuntų, savo verslo apskaitos sistemą galite susieti su mūsų.

 

Venipak klientai dirba beveik visuose verslo segmentuose. Tarp mūsų klientų yra ir automobilių dalių, įrankių, buitinės technikos, kanceliarijos, biuro technikos, kompiuterinės technikos, darbo drabužių ir apsaugos priemonių, pakavimo medžiagų, indų, gėrimų ir kitų prekių didmenininkų bei mažmenininkų. Visi šie klientai yra įsipareigoję, kad jų prekės pasiektų pirkėjus ar galutinius vartotojus kitą darbo dieną. Vieni jų tiekia prekes į savo filialus, kiti – į pardavimo taškus, prekybos tinklus (MAXIMA, RIMI ir kt.), prekybos centrus (Akropolį, MEGA ir kt.), maitinimo įstaigas ar galutiniams vartotojams, t. y. fiziniams asmenims.